Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża10:26
Stogi Pasanil10:31
Zimna10:32
Lessowa10:33
Kaczeńce10:34
Sucharskiego10:36
Lenartowicza10:37
Przeróbka10:38
Głęboka10:41
Brama Żuławska10:43
Akademia Muzyczna10:44
Chmielna10:45
Żabi Kruk10:46
Okopowa10:48
Brama Wyżynna
 
10:50
0 min.
 
Dworzec Główny10:522 min.
 
Plac Solidarności10:544 min.
 
Stocznia SKM10:566 min.
 
Stocznia Północna10:588 min.
 
Twarda10:599 min.
 
Kliniczna - Szpital11:0010 min.
 
Wyspiańskiego11:0212 min.
 
Reja11:0313 min.
 
Mickiewicza11:0515 min.
 
Plac Komorowskiego11:0717 min.
 
Legionów11:0919 min.
 
Bajana11:1020 min.
 
Żwirki i Wigury11:1121 min.
 
Jana Pawła II11:1222 min.
 
Startowa11:1323 min.
 
Zaspa11:1424 min.
 
Kołobrzeska11:1525 min.
 
Bora Komorowskiego11:1727 min.
 
Czerwony Dwór11:1929 min.
 
Piastowska11:2030 min.
 
Pomorska11:2232 min.
 
Osiedle Wejhera11:2333 min.
 
Helska11:2434 min.
 
Jelitkowo11:2535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy