Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża13:51
Stogi Pasanil13:56
Zimna13:57
Lessowa13:58
Kaczeńce13:59
Sucharskiego14:01
Lenartowicza14:02
Przeróbka14:03
Głęboka14:06
Brama Żuławska14:08
Akademia Muzyczna14:09
Chmielna14:10
Żabi Kruk14:11
Okopowa14:13
Brama Wyżynna
 
14:15
0 min.
 
Dworzec Główny14:172 min.
 
Plac Solidarności14:194 min.
 
Stocznia SKM14:216 min.
 
Stocznia Północna14:238 min.
 
Twarda14:249 min.
 
Kliniczna - Szpital14:2510 min.
 
Wyspiańskiego14:2712 min.
 
Reja14:2813 min.
 
Mickiewicza14:3015 min.
 
Plac Komorowskiego14:3217 min.
 
Legionów14:3419 min.
 
Bajana14:3520 min.
 
Żwirki i Wigury14:3621 min.
 
Jana Pawła II14:3722 min.
 
Startowa14:3823 min.
 
Zaspa14:3924 min.
 
Kołobrzeska14:4025 min.
 
Bora Komorowskiego14:4227 min.
 
Czerwony Dwór14:4429 min.
 
Piastowska14:4530 min.
 
Pomorska14:4732 min.
 
Osiedle Wejhera14:4833 min.
 
Helska14:4934 min.
 
Jelitkowo14:5035 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy