Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża15:31
Stogi Pasanil15:36
Zimna15:37
Lessowa15:38
Kaczeńce15:39
Sucharskiego15:41
Lenartowicza15:42
Przeróbka15:43
Głęboka15:46
Brama Żuławska15:48
Akademia Muzyczna15:49
Chmielna15:50
Żabi Kruk15:51
Okopowa15:53
Brama Wyżynna
 
15:55
0 min.
 
Dworzec Główny15:572 min.
 
Plac Solidarności15:594 min.
 
Stocznia SKM16:016 min.
 
Stocznia Północna16:038 min.
 
Twarda16:049 min.
 
Kliniczna - Szpital16:0510 min.
 
Wyspiańskiego16:0712 min.
 
Reja16:0813 min.
 
Mickiewicza16:1015 min.
 
Plac Komorowskiego16:1217 min.
 
Legionów16:1419 min.
 
Bajana16:1520 min.
 
Żwirki i Wigury16:1621 min.
 
Jana Pawła II16:1722 min.
 
Startowa16:1823 min.
 
Zaspa16:1924 min.
 
Kołobrzeska16:2025 min.
 
Bora Komorowskiego16:2227 min.
 
Czerwony Dwór16:2429 min.
 
Piastowska16:2530 min.
 
Pomorska16:2732 min.
 
Osiedle Wejhera16:2833 min.
 
Helska16:2934 min.
 
Jelitkowo16:3035 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy