Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża17:43
Stogi Pasanil17:48
Zimna17:49
Lessowa17:50
Kaczeńce17:51
Sucharskiego17:53
Lenartowicza17:54
Przeróbka17:55
Głęboka17:58
Brama Żuławska18:00
Akademia Muzyczna18:01
Chmielna18:02
Żabi Kruk18:03
Okopowa18:05
Brama Wyżynna
 
18:07
0 min.
 
Dworzec Główny18:092 min.
 
Plac Solidarności18:114 min.
 
Stocznia SKM18:136 min.
 
Stocznia Północna18:158 min.
 
Twarda18:169 min.
 
Kliniczna - Szpital18:1710 min.
 
Wyspiańskiego18:1912 min.
 
Reja18:2013 min.
 
Mickiewicza18:2215 min.
 
Plac Komorowskiego18:2417 min.
 
Legionów18:2619 min.
 
Bajana18:2720 min.
 
Żwirki i Wigury18:2821 min.
 
Jana Pawła II18:2922 min.
 
Startowa18:3023 min.
 
Zaspa18:3124 min.
 
Kołobrzeska18:3225 min.
 
Bora Komorowskiego18:3427 min.
 
Czerwony Dwór18:3629 min.
 
Piastowska18:3730 min.
 
Pomorska18:3932 min.
 
Osiedle Wejhera18:4033 min.
 
Helska18:4134 min.
 
Jelitkowo18:4235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy