Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża21:54
Stogi Pasanil21:59
Zimna22:00
Lessowa22:01
Kaczeńce22:02
Sucharskiego22:04
Lenartowicza22:05
Przeróbka22:06
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:12
Chmielna22:13
Żabi Kruk22:14
Okopowa22:16
Brama Wyżynna
 
22:18
0 min.
 
Dworzec Główny22:202 min.
 
Plac Solidarności22:224 min.
 
Stocznia SKM22:235 min.
 
Stocznia Północna22:257 min.
 
Twarda22:268 min.
 
Kliniczna - Szpital22:279 min.
 
Wyspiańskiego22:2911 min.
 
Reja22:3012 min.
 
Mickiewicza22:3214 min.
 
Plac Komorowskiego22:3416 min.
 
Legionów22:3517 min.
 
Bajana22:3618 min.
 
Żwirki i Wigury22:3719 min.
 
Jana Pawła II22:3820 min.
 
Startowa22:3921 min.
 
Zaspa22:4022 min.
 
Kołobrzeska22:4123 min.
 
Bora Komorowskiego22:4325 min.
 
Czerwony Dwór22:4527 min.
 
Piastowska22:4628 min.
 
Pomorska22:4830 min.
 
Osiedle Wejhera22:4931 min.
 
Helska22:5032 min.
 
Jelitkowo22:5133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy