Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża05:54
Stogi Pasanil05:59
Zimna06:00
Lessowa06:01
Kaczeńce06:02
Sucharskiego06:04
Lenartowicza06:05
Przeróbka06:06
Głęboka06:09
Brama Żuławska06:11
Akademia Muzyczna06:12
Chmielna06:13
Żabi Kruk06:14
Okopowa06:16
Brama Wyżynna
 
06:18
0 min.
 
Dworzec Główny06:202 min.
 
Plac Solidarności06:224 min.
 
Stocznia SKM06:235 min.
 
Stocznia Północna06:257 min.
 
Twarda06:268 min.
 
Kliniczna - Szpital06:279 min.
 
Wyspiańskiego06:2911 min.
 
Reja06:3012 min.
 
Mickiewicza06:3214 min.
 
Plac Komorowskiego06:3416 min.
 
Legionów06:3517 min.
 
Bajana06:3618 min.
 
Żwirki i Wigury06:3719 min.
 
Jana Pawła II06:3820 min.
 
Startowa06:3921 min.
 
Zaspa06:4022 min.
 
Kołobrzeska06:4123 min.
 
Bora Komorowskiego06:4325 min.
 
Czerwony Dwór06:4527 min.
 
Piastowska06:4628 min.
 
Pomorska06:4830 min.
 
Osiedle Wejhera06:4931 min.
 
Helska06:5032 min.
 
Jelitkowo06:5133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy