Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:43
Stogi Pasanil11:48
Zimna11:49
Lessowa11:50
Kaczeńce11:51
Sucharskiego11:53
Lenartowicza11:54
Przeróbka11:55
Głęboka11:58
Brama Żuławska12:00
Akademia Muzyczna12:01
Chmielna12:02
Żabi Kruk12:03
Okopowa12:05
Brama Wyżynna
 
12:07
0 min.
 
Dworzec Główny12:092 min.
 
Plac Solidarności12:114 min.
 
Stocznia SKM12:136 min.
 
Stocznia Północna12:158 min.
 
Twarda12:169 min.
 
Kliniczna - Szpital12:1710 min.
 
Wyspiańskiego12:1912 min.
 
Reja12:2013 min.
 
Mickiewicza12:2215 min.
 
Plac Komorowskiego12:2417 min.
 
Legionów12:2619 min.
 
Bajana12:2720 min.
 
Żwirki i Wigury12:2821 min.
 
Jana Pawła II12:2922 min.
 
Startowa12:3023 min.
 
Zaspa12:3124 min.
 
Kołobrzeska12:3225 min.
 
Bora Komorowskiego12:3427 min.
 
Czerwony Dwór12:3629 min.
 
Piastowska12:3730 min.
 
Pomorska12:3932 min.
 
Osiedle Wejhera12:4033 min.
 
Helska12:4134 min.
 
Jelitkowo12:4235 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy