Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:51
Stogi Pasanil11:56
Zimna11:57
Lessowa11:58
Kaczeńce11:59
Sucharskiego12:01
Lenartowicza12:02
Przeróbka12:03
Głęboka12:06
Brama Żuławska12:08
Akademia Muzyczna12:09
Chmielna12:10
Żabi Kruk12:11
Okopowa12:13
Brama Wyżynna
 
12:15
0 min.
 
Dworzec Główny12:172 min.
 
Plac Solidarności12:194 min.
 
Stocznia SKM12:216 min.
 
Stocznia Północna12:238 min.
 
Twarda12:249 min.
 
Kliniczna - Szpital12:2510 min.
 
Wyspiańskiego12:2712 min.
 
Reja12:2813 min.
 
Mickiewicza12:3015 min.
 
Plac Komorowskiego12:3217 min.
 
Legionów12:3419 min.
 
Bajana12:3520 min.
 
Żwirki i Wigury12:3621 min.
 
Jana Pawła II12:3722 min.
 
Startowa12:3823 min.
 
Zaspa12:3924 min.
 
Kołobrzeska12:4025 min.
 
Bora Komorowskiego12:4227 min.
 
Czerwony Dwór12:4429 min.
 
Piastowska12:4530 min.
 
Pomorska12:4732 min.
 
Osiedle Wejhera12:4833 min.
 
Helska12:4934 min.
 
Jelitkowo12:5035 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy