Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża12:31
Stogi Pasanil12:36
Zimna12:37
Lessowa12:38
Kaczeńce12:39
Sucharskiego12:41
Lenartowicza12:42
Przeróbka12:43
Głęboka12:46
Brama Żuławska12:48
Akademia Muzyczna12:49
Chmielna12:50
Żabi Kruk12:51
Okopowa12:53
Brama Wyżynna
 
12:55
0 min.
 
Dworzec Główny12:572 min.
 
Plac Solidarności12:594 min.
 
Stocznia SKM13:016 min.
 
Stocznia Północna13:038 min.
 
Twarda13:049 min.
 
Kliniczna - Szpital13:0510 min.
 
Wyspiańskiego13:0712 min.
 
Reja13:0813 min.
 
Mickiewicza13:1015 min.
 
Plac Komorowskiego13:1217 min.
 
Legionów13:1419 min.
 
Bajana13:1520 min.
 
Żwirki i Wigury13:1621 min.
 
Jana Pawła II13:1722 min.
 
Startowa13:1823 min.
 
Zaspa13:1924 min.
 
Kołobrzeska13:2025 min.
 
Bora Komorowskiego13:2227 min.
 
Czerwony Dwór13:2429 min.
 
Piastowska13:2530 min.
 
Pomorska13:2732 min.
 
Osiedle Wejhera13:2833 min.
 
Helska13:2934 min.
 
Jelitkowo13:3035 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy