Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża07:26
Stogi Pasanil07:31
Zimna07:32
Lessowa07:33
Kaczeńce07:34
Sucharskiego07:36
Lenartowicza07:37
Przeróbka07:38
Głęboka07:41
Brama Żuławska07:43
Akademia Muzyczna07:44
Chmielna07:45
Żabi Kruk07:46
Okopowa07:48
Brama Wyżynna
 
07:50
0 min.
 
Dworzec Główny07:522 min.
 
Plac Solidarności07:555 min.
 
Stocznia SKM07:577 min.
 
Stocznia Północna07:599 min.
 
Twarda08:0010 min.
 
Kliniczna - Szpital08:0111 min.
 
Wyspiańskiego08:0313 min.
 
Reja08:0414 min.
 
Mickiewicza08:0616 min.
 
Plac Komorowskiego08:0818 min.
 
Legionów08:1020 min.
 
Bajana08:1121 min.
 
Żwirki i Wigury08:1222 min.
 
Jana Pawła II08:1323 min.
 
Startowa08:1424 min.
 
Zaspa08:1525 min.
 
Kołobrzeska08:1626 min.
 
Bora Komorowskiego08:1828 min.
 
Czerwony Dwór08:2030 min.
 
Piastowska08:2131 min.
 
Pomorska08:2333 min.
 
Osiedle Wejhera08:2434 min.
 
Helska08:2535 min.
 
Jelitkowo08:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy