Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża18:26
Stogi Pasanil18:31
Zimna18:32
Lessowa18:33
Kaczeńce18:34
Sucharskiego18:36
Lenartowicza18:37
Przeróbka18:38
Głęboka18:41
Brama Żuławska18:43
Akademia Muzyczna18:44
Chmielna18:45
Żabi Kruk18:46
Okopowa18:48
Brama Wyżynna
 
18:50
0 min.
 
Dworzec Główny18:522 min.
 
Plac Solidarności18:544 min.
 
Stocznia SKM18:566 min.
 
Stocznia Północna18:588 min.
 
Twarda18:599 min.
 
Kliniczna - Szpital19:0010 min.
 
Wyspiańskiego19:0212 min.
 
Reja19:0313 min.
 
Mickiewicza19:0515 min.
 
Plac Komorowskiego19:0717 min.
 
Legionów19:0919 min.
 
Bajana19:1020 min.
 
Żwirki i Wigury19:1121 min.
 
Jana Pawła II19:1222 min.
 
Startowa19:1323 min.
 
Zaspa19:1424 min.
 
Kołobrzeska19:1525 min.
 
Bora Komorowskiego19:1727 min.
 
Czerwony Dwór19:1929 min.
 
Piastowska19:2030 min.
 
Pomorska19:2232 min.
 
Osiedle Wejhera19:2333 min.
 
Helska19:2434 min.
 
Jelitkowo19:2535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy