Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża19:26
Stogi Pasanil19:31
Zimna19:32
Lessowa19:33
Kaczeńce19:34
Sucharskiego19:36
Lenartowicza19:37
Przeróbka19:38
Głęboka19:41
Brama Żuławska19:43
Akademia Muzyczna19:44
Chmielna19:45
Żabi Kruk19:46
Okopowa19:48
Brama Wyżynna
 
19:50
0 min.
 
Dworzec Główny19:522 min.
 
Plac Solidarności19:544 min.
 
Stocznia SKM19:566 min.
 
Stocznia Północna19:588 min.
 
Twarda19:599 min.
 
Kliniczna - Szpital20:0010 min.
 
Wyspiańskiego20:0212 min.
 
Reja20:0313 min.
 
Mickiewicza20:0515 min.
 
Plac Komorowskiego20:0717 min.
 
Legionów20:0919 min.
 
Bajana20:1020 min.
 
Żwirki i Wigury20:1121 min.
 
Jana Pawła II20:1222 min.
 
Startowa20:1323 min.
 
Zaspa20:1424 min.
 
Kołobrzeska20:1525 min.
 
Bora Komorowskiego20:1727 min.
 
Czerwony Dwór20:1929 min.
 
Piastowska20:2030 min.
 
Pomorska20:2232 min.
 
Osiedle Wejhera20:2333 min.
 
Helska20:2434 min.
 
Jelitkowo20:2535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy