Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża20:44
Stogi Pasanil20:49
Zimna20:50
Lessowa20:51
Kaczeńce20:52
Sucharskiego20:54
Lenartowicza20:55
Przeróbka20:56
Głęboka20:59
Brama Żuławska21:01
Akademia Muzyczna21:02
Chmielna21:03
Żabi Kruk21:04
Okopowa21:06
Brama Wyżynna
 
21:08
0 min.
 
Dworzec Główny21:102 min.
 
Plac Solidarności21:124 min.
 
Stocznia SKM21:135 min.
 
Stocznia Północna21:157 min.
 
Twarda21:168 min.
 
Węzeł Kliniczna21:179 min.
 
Swojska21:1810 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:2012 min.
 
Mostostal21:2113 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:2315 min.
 
Śnieżna21:2416 min.
 
Marynarki Polskiej21:2618 min.
 
Plac Wolności21:2719 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:2820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy