Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża20:54
Stogi Pasanil20:59
Zimna21:00
Lessowa21:01
Kaczeńce21:02
Sucharskiego21:04
Lenartowicza21:05
Przeróbka21:06
Głęboka21:09
Brama Żuławska21:11
Akademia Muzyczna21:12
Chmielna21:13
Żabi Kruk21:14
Okopowa21:16
Brama Wyżynna
 
21:18
0 min.
 
Dworzec Główny21:202 min.
 
Plac Solidarności21:224 min.
 
Stocznia SKM21:235 min.
 
Stocznia Północna21:257 min.
 
Twarda21:268 min.
 
Kliniczna - Szpital21:279 min.
 
Wyspiańskiego21:2911 min.
 
Reja21:3012 min.
 
Mickiewicza21:3214 min.
 
Plac Komorowskiego21:3416 min.
 
Legionów21:3517 min.
 
Bajana21:3618 min.
 
Żwirki i Wigury21:3719 min.
 
Jana Pawła II21:3820 min.
 
Startowa21:3921 min.
 
Zaspa21:4022 min.
 
Kołobrzeska21:4123 min.
 
Bora Komorowskiego21:4325 min.
 
Czerwony Dwór21:4527 min.
 
Piastowska21:4628 min.
 
Pomorska21:4830 min.
 
Osiedle Wejhera21:4931 min.
 
Helska21:5032 min.
 
Jelitkowo21:5133 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy