Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża09:00
Stogi Pasanil09:05
Zimna09:06
Lessowa09:07
Kaczeńce09:08
Sucharskiego09:10
Lenartowicza09:11
Przeróbka09:12
Głęboka09:15
Brama Żuławska09:17
Akademia Muzyczna09:18
Chmielna09:19
Żabi Kruk09:20
Okopowa09:22
Brama Wyżynna
 
09:24
0 min.
 
Dworzec Główny09:262 min.
 
Plac Solidarności09:295 min.
 
Stocznia SKM09:317 min.
 
Stocznia Północna09:339 min.
 
Twarda09:3410 min.
 
Kliniczna - Szpital09:3511 min.
 
Wyspiańskiego09:3713 min.
 
Reja09:3814 min.
 
Mickiewicza09:4016 min.
 
Plac Komorowskiego09:4218 min.
 
Legionów09:4420 min.
 
Bajana09:4521 min.
 
Żwirki i Wigury09:4622 min.
 
Jana Pawła II09:4723 min.
 
Startowa09:4824 min.
 
Zaspa09:4925 min.
 
Kołobrzeska09:5026 min.
 
Bora Komorowskiego09:5228 min.
 
Czerwony Dwór09:5430 min.
 
Piastowska09:5531 min.
 
Pomorska09:5733 min.
 
Osiedle Wejhera09:5834 min.
 
Helska09:5935 min.
 
Jelitkowo10:0036 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy