Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża10:20
Stogi Pasanil10:25
Zimna10:26
Lessowa10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Głęboka10:35
Brama Żuławska10:37
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa10:42
Brama Wyżynna
 
10:44
0 min.
 
Dworzec Główny10:462 min.
 
Plac Solidarności10:495 min.
 
Stocznia SKM10:517 min.
 
Stocznia Północna10:539 min.
 
Twarda10:5410 min.
 
Kliniczna - Szpital10:5511 min.
 
Wyspiańskiego10:5713 min.
 
Reja10:5814 min.
 
Mickiewicza11:0016 min.
 
Plac Komorowskiego11:0218 min.
 
Legionów11:0420 min.
 
Bajana11:0521 min.
 
Żwirki i Wigury11:0622 min.
 
Jana Pawła II11:0723 min.
 
Startowa11:0824 min.
 
Zaspa11:0925 min.
 
Kołobrzeska11:1026 min.
 
Bora Komorowskiego11:1228 min.
 
Czerwony Dwór11:1430 min.
 
Piastowska11:1531 min.
 
Pomorska11:1733 min.
 
Osiedle Wejhera11:1834 min.
 
Helska11:1935 min.
 
Jelitkowo11:2036 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy