Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża11:00
Stogi Pasanil11:05
Zimna11:06
Lessowa11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:15
Brama Żuławska11:17
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna
 
11:24
0 min.
 
Dworzec Główny11:262 min.
 
Plac Solidarności11:295 min.
 
Stocznia SKM11:317 min.
 
Stocznia Północna11:339 min.
 
Twarda11:3410 min.
 
Kliniczna - Szpital11:3511 min.
 
Wyspiańskiego11:3713 min.
 
Reja11:3814 min.
 
Mickiewicza11:4016 min.
 
Plac Komorowskiego11:4218 min.
 
Legionów11:4420 min.
 
Bajana11:4521 min.
 
Żwirki i Wigury11:4622 min.
 
Jana Pawła II11:4723 min.
 
Startowa11:4824 min.
 
Zaspa11:4925 min.
 
Kołobrzeska11:5026 min.
 
Bora Komorowskiego11:5228 min.
 
Czerwony Dwór11:5430 min.
 
Piastowska11:5531 min.
 
Pomorska11:5733 min.
 
Osiedle Wejhera11:5834 min.
 
Helska11:5935 min.
 
Jelitkowo12:0036 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy