Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża12:29
Stogi Pasanil12:34
Zimna12:35
Lessowa12:36
Kaczeńce12:37
Sucharskiego12:39
Lenartowicza12:40
Przeróbka12:41
Głęboka12:44
Brama Żuławska12:46
Akademia Muzyczna12:47
Chmielna12:48
Żabi Kruk12:49
Okopowa12:51
Brama Wyżynna
 
12:53
0 min.
 
Dworzec Główny12:552 min.
 
Plac Solidarności12:585 min.
 
Stocznia SKM13:007 min.
 
Stocznia Północna13:029 min.
 
Twarda13:0310 min.
 
Kliniczna - Szpital13:0411 min.
 
Wyspiańskiego13:0613 min.
 
Reja13:0714 min.
 
Mickiewicza13:0916 min.
 
Plac Komorowskiego13:1118 min.
 
Legionów13:1320 min.
 
Bajana13:1421 min.
 
Żwirki i Wigury13:1522 min.
 
Jana Pawła II13:1623 min.
 
Startowa13:1724 min.
 
Zaspa13:1825 min.
 
Kołobrzeska13:1926 min.
 
Bora Komorowskiego13:2128 min.
 
Czerwony Dwór13:2330 min.
 
Piastowska13:2431 min.
 
Pomorska13:2633 min.
 
Osiedle Wejhera13:2734 min.
 
Helska13:2835 min.
 
Jelitkowo13:2936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy