Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża14:18
Stogi Pasanil14:23
Zimna14:24
Lessowa14:25
Kaczeńce14:26
Sucharskiego14:28
Lenartowicza14:29
Przeróbka14:30
Głęboka14:33
Brama Żuławska14:35
Akademia Muzyczna14:36
Chmielna14:37
Żabi Kruk14:38
Okopowa14:40
Brama Wyżynna
 
14:42
0 min.
 
Dworzec Główny14:442 min.
 
Plac Solidarności14:475 min.
 
Stocznia SKM14:497 min.
 
Stocznia Północna14:519 min.
 
Twarda14:5210 min.
 
Kliniczna - Szpital14:5311 min.
 
Wyspiańskiego14:5513 min.
 
Reja14:5614 min.
 
Mickiewicza14:5816 min.
 
Plac Komorowskiego15:0018 min.
 
Legionów15:0220 min.
 
Bajana15:0321 min.
 
Żwirki i Wigury15:0422 min.
 
Jana Pawła II15:0523 min.
 
Startowa15:0624 min.
 
Zaspa15:0725 min.
 
Kołobrzeska15:0826 min.
 
Bora Komorowskiego15:1028 min.
 
Czerwony Dwór15:1230 min.
 
Piastowska15:1331 min.
 
Pomorska15:1533 min.
 
Osiedle Wejhera15:1634 min.
 
Helska15:1735 min.
 
Jelitkowo15:1836 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy