Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża16:18
Stogi Pasanil16:23
Zimna16:24
Lessowa16:25
Kaczeńce16:26
Sucharskiego16:28
Lenartowicza16:29
Przeróbka16:30
Głęboka16:33
Brama Żuławska16:35
Akademia Muzyczna16:36
Chmielna16:37
Żabi Kruk16:38
Okopowa16:40
Brama Wyżynna
 
16:42
0 min.
 
Dworzec Główny16:442 min.
 
Plac Solidarności16:475 min.
 
Stocznia SKM16:497 min.
 
Stocznia Północna16:519 min.
 
Twarda16:5210 min.
 
Kliniczna - Szpital16:5311 min.
 
Wyspiańskiego16:5513 min.
 
Reja16:5614 min.
 
Mickiewicza16:5816 min.
 
Plac Komorowskiego17:0018 min.
 
Legionów17:0220 min.
 
Bajana17:0321 min.
 
Żwirki i Wigury17:0422 min.
 
Jana Pawła II17:0523 min.
 
Startowa17:0624 min.
 
Zaspa17:0725 min.
 
Kołobrzeska17:0826 min.
 
Bora Komorowskiego17:1028 min.
 
Czerwony Dwór17:1230 min.
 
Piastowska17:1331 min.
 
Pomorska17:1533 min.
 
Osiedle Wejhera17:1634 min.
 
Helska17:1735 min.
 
Jelitkowo17:1836 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy