Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża10:46
Stogi Pasanil10:51
Zimna10:52
Lessowa10:53
Kaczeńce10:54
Sucharskiego10:56
Lenartowicza10:57
Przeróbka10:58
Głęboka11:01
Brama Żuławska11:03
Akademia Muzyczna11:04
Chmielna11:05
Żabi Kruk11:06
Okopowa11:08
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Plac Solidarności11:14
Stocznia SKM11:16
Stocznia Północna11:18
Twarda
 
11:19
0 min.
 
Kliniczna - Szpital11:201 min.
 
Wyspiańskiego11:223 min.
 
Reja11:234 min.
 
Mickiewicza11:256 min.
 
Plac Komorowskiego11:278 min.
 
Legionów11:2910 min.
 
Bajana11:3011 min.
 
Żwirki i Wigury11:3112 min.
 
Jana Pawła II11:3213 min.
 
Startowa11:3314 min.
 
Zaspa11:3415 min.
 
Kołobrzeska11:3516 min.
 
Bora Komorowskiego11:3718 min.
 
Czerwony Dwór11:3920 min.
 
Piastowska11:4021 min.
 
Pomorska11:4223 min.
 
Osiedle Wejhera11:4324 min.
 
Helska11:4425 min.
 
Jelitkowo11:4526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy