Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża06:06
Stogi Pasanil06:11
Zimna06:12
Lessowa06:13
Kaczeńce06:14
Sucharskiego06:16
Lenartowicza06:17
Przeróbka06:18
Głęboka06:21
Brama Żuławska06:23
Akademia Muzyczna06:24
Chmielna06:25
Żabi Kruk06:26
Okopowa06:28
Brama Wyżynna06:30
Dworzec Główny06:32
Plac Solidarności06:35
Stocznia SKM06:37
Stocznia Północna06:39
Twarda
 
06:40
0 min.
 
Kliniczna - Szpital06:411 min.
 
Wyspiańskiego06:433 min.
 
Reja06:444 min.
 
Mickiewicza06:466 min.
 
Plac Komorowskiego06:488 min.
 
Legionów06:5010 min.
 
Bajana06:5111 min.
 
Żwirki i Wigury06:5212 min.
 
Jana Pawła II06:5313 min.
 
Startowa06:5414 min.
 
Zaspa06:5515 min.
 
Kołobrzeska06:5616 min.
 
Bora Komorowskiego06:5818 min.
 
Czerwony Dwór07:0020 min.
 
Piastowska07:0121 min.
 
Pomorska07:0323 min.
 
Osiedle Wejhera07:0424 min.
 
Helska07:0525 min.
 
Jelitkowo07:0626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy