Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża15:31
Stogi Pasanil15:36
Zimna15:37
Lessowa15:38
Kaczeńce15:39
Sucharskiego15:41
Lenartowicza15:42
Przeróbka15:43
Głęboka15:46
Brama Żuławska15:48
Akademia Muzyczna15:49
Chmielna15:50
Żabi Kruk15:51
Okopowa15:53
Brama Wyżynna15:55
Dworzec Główny15:57
Plac Solidarności15:59
Stocznia SKM16:01
Stocznia Północna16:03
Twarda
 
16:04
0 min.
 
Kliniczna - Szpital16:051 min.
 
Wyspiańskiego16:073 min.
 
Reja16:084 min.
 
Mickiewicza16:106 min.
 
Plac Komorowskiego16:128 min.
 
Legionów16:1410 min.
 
Bajana16:1511 min.
 
Żwirki i Wigury16:1612 min.
 
Jana Pawła II16:1713 min.
 
Startowa16:1814 min.
 
Zaspa16:1915 min.
 
Kołobrzeska16:2016 min.
 
Bora Komorowskiego16:2218 min.
 
Czerwony Dwór16:2420 min.
 
Piastowska16:2521 min.
 
Pomorska16:2723 min.
 
Osiedle Wejhera16:2824 min.
 
Helska16:2925 min.
 
Jelitkowo16:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy