Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża17:23
Stogi Pasanil17:28
Zimna17:29
Lessowa17:30
Kaczeńce17:31
Sucharskiego17:33
Lenartowicza17:34
Przeróbka17:35
Głęboka17:38
Brama Żuławska17:40
Akademia Muzyczna17:41
Chmielna17:42
Żabi Kruk17:43
Okopowa17:45
Brama Wyżynna17:47
Dworzec Główny17:49
Plac Solidarności17:51
Stocznia SKM17:53
Stocznia Północna17:55
Twarda
 
17:56
0 min.
 
Kliniczna - Szpital17:571 min.
 
Wyspiańskiego17:593 min.
 
Reja18:004 min.
 
Mickiewicza18:026 min.
 
Plac Komorowskiego18:048 min.
 
Legionów18:0610 min.
 
Bajana18:0711 min.
 
Żwirki i Wigury18:0812 min.
 
Jana Pawła II18:0913 min.
 
Startowa18:1014 min.
 
Zaspa18:1115 min.
 
Kołobrzeska18:1216 min.
 
Bora Komorowskiego18:1418 min.
 
Czerwony Dwór18:1620 min.
 
Piastowska18:1721 min.
 
Pomorska18:1923 min.
 
Osiedle Wejhera18:2024 min.
 
Helska18:2125 min.
 
Jelitkowo18:2226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy