Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża19:06
Stogi Pasanil19:11
Zimna19:12
Lessowa19:13
Kaczeńce19:14
Sucharskiego19:16
Lenartowicza19:17
Przeróbka19:18
Głęboka19:21
Brama Żuławska19:23
Akademia Muzyczna19:24
Chmielna19:25
Żabi Kruk19:26
Okopowa19:28
Brama Wyżynna19:30
Dworzec Główny19:32
Plac Solidarności19:34
Stocznia SKM19:36
Stocznia Północna19:38
Twarda
 
19:39
0 min.
 
Kliniczna - Szpital19:401 min.
 
Wyspiańskiego19:423 min.
 
Reja19:434 min.
 
Mickiewicza19:456 min.
 
Plac Komorowskiego19:478 min.
 
Legionów19:4910 min.
 
Bajana19:5011 min.
 
Żwirki i Wigury19:5112 min.
 
Jana Pawła II19:5213 min.
 
Startowa19:5314 min.
 
Zaspa19:5415 min.
 
Kołobrzeska19:5516 min.
 
Bora Komorowskiego19:5718 min.
 
Czerwony Dwór19:5920 min.
 
Piastowska20:0021 min.
 
Pomorska20:0223 min.
 
Osiedle Wejhera20:0324 min.
 
Helska20:0425 min.
 
Jelitkowo20:0526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy