Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża07:24
Stogi Pasanil07:29
Zimna07:30
Lessowa07:31
Kaczeńce07:32
Sucharskiego07:34
Lenartowicza07:35
Przeróbka07:36
Głęboka07:39
Brama Żuławska07:41
Akademia Muzyczna07:42
Chmielna07:43
Żabi Kruk07:44
Okopowa07:46
Brama Wyżynna07:48
Dworzec Główny07:50
Plac Solidarności07:52
Stocznia SKM07:53
Stocznia Północna07:55
Twarda
 
07:56
0 min.
 
Kliniczna - Szpital07:571 min.
 
Wyspiańskiego07:593 min.
 
Reja08:004 min.
 
Mickiewicza08:026 min.
 
Plac Komorowskiego08:048 min.
 
Legionów08:059 min.
 
Bajana08:0610 min.
 
Żwirki i Wigury08:0711 min.
 
Jana Pawła II08:0812 min.
 
Startowa08:0913 min.
 
Zaspa08:1014 min.
 
Kołobrzeska08:1115 min.
 
Bora Komorowskiego08:1317 min.
 
Czerwony Dwór08:1519 min.
 
Piastowska08:1620 min.
 
Pomorska08:1822 min.
 
Osiedle Wejhera08:1923 min.
 
Helska08:2024 min.
 
Jelitkowo08:2125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy