Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża09:46
Stogi Pasanil09:51
Zimna09:52
Lessowa09:53
Kaczeńce09:54
Sucharskiego09:56
Lenartowicza09:57
Przeróbka09:58
Głęboka10:01
Brama Żuławska10:03
Akademia Muzyczna10:04
Chmielna10:05
Żabi Kruk10:06
Okopowa10:08
Brama Wyżynna10:10
Dworzec Główny10:12
Plac Solidarności10:14
Stocznia SKM10:16
Stocznia Północna10:18
Twarda
 
10:19
0 min.
 
Kliniczna - Szpital10:201 min.
 
Wyspiańskiego10:223 min.
 
Reja10:234 min.
 
Mickiewicza10:256 min.
 
Plac Komorowskiego10:278 min.
 
Legionów10:2910 min.
 
Bajana10:3011 min.
 
Żwirki i Wigury10:3112 min.
 
Jana Pawła II10:3213 min.
 
Startowa10:3314 min.
 
Zaspa10:3415 min.
 
Kołobrzeska10:3516 min.
 
Bora Komorowskiego10:3718 min.
 
Czerwony Dwór10:3920 min.
 
Piastowska10:4021 min.
 
Pomorska10:4223 min.
 
Osiedle Wejhera10:4324 min.
 
Helska10:4425 min.
 
Jelitkowo10:4526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy