Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża12:31
Stogi Pasanil12:36
Zimna12:37
Lessowa12:38
Kaczeńce12:39
Sucharskiego12:41
Lenartowicza12:42
Przeróbka12:43
Głęboka12:46
Brama Żuławska12:48
Akademia Muzyczna12:49
Chmielna12:50
Żabi Kruk12:51
Okopowa12:53
Brama Wyżynna12:55
Dworzec Główny12:57
Plac Solidarności12:59
Stocznia SKM13:01
Stocznia Północna13:03
Twarda
 
13:04
0 min.
 
Kliniczna - Szpital13:051 min.
 
Wyspiańskiego13:073 min.
 
Reja13:084 min.
 
Mickiewicza13:106 min.
 
Plac Komorowskiego13:128 min.
 
Legionów13:1410 min.
 
Bajana13:1511 min.
 
Żwirki i Wigury13:1612 min.
 
Jana Pawła II13:1713 min.
 
Startowa13:1814 min.
 
Zaspa13:1915 min.
 
Kołobrzeska13:2016 min.
 
Bora Komorowskiego13:2218 min.
 
Czerwony Dwór13:2420 min.
 
Piastowska13:2521 min.
 
Pomorska13:2723 min.
 
Osiedle Wejhera13:2824 min.
 
Helska13:2925 min.
 
Jelitkowo13:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy