Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża13:51
Stogi Pasanil13:56
Zimna13:57
Lessowa13:58
Kaczeńce13:59
Sucharskiego14:01
Lenartowicza14:02
Przeróbka14:03
Głęboka14:06
Brama Żuławska14:08
Akademia Muzyczna14:09
Chmielna14:10
Żabi Kruk14:11
Okopowa14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny14:17
Plac Solidarności14:19
Stocznia SKM14:21
Stocznia Północna14:23
Twarda
 
14:24
0 min.
 
Kliniczna - Szpital14:251 min.
 
Wyspiańskiego14:273 min.
 
Reja14:284 min.
 
Mickiewicza14:306 min.
 
Plac Komorowskiego14:328 min.
 
Legionów14:3410 min.
 
Bajana14:3511 min.
 
Żwirki i Wigury14:3612 min.
 
Jana Pawła II14:3713 min.
 
Startowa14:3814 min.
 
Zaspa14:3915 min.
 
Kołobrzeska14:4016 min.
 
Bora Komorowskiego14:4218 min.
 
Czerwony Dwór14:4420 min.
 
Piastowska14:4521 min.
 
Pomorska14:4723 min.
 
Osiedle Wejhera14:4824 min.
 
Helska14:4925 min.
 
Jelitkowo14:5026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy