Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża16:03
Stogi Pasanil16:08
Zimna16:09
Lessowa16:10
Kaczeńce16:11
Sucharskiego16:13
Lenartowicza16:14
Przeróbka16:15
Głęboka16:18
Brama Żuławska16:20
Akademia Muzyczna16:21
Chmielna16:22
Żabi Kruk16:23
Okopowa16:25
Brama Wyżynna16:27
Dworzec Główny16:29
Plac Solidarności16:31
Stocznia SKM16:33
Stocznia Północna16:35
Twarda
 
16:36
0 min.
 
Kliniczna - Szpital16:371 min.
 
Wyspiańskiego16:393 min.
 
Reja16:404 min.
 
Mickiewicza16:426 min.
 
Plac Komorowskiego16:448 min.
 
Legionów16:4610 min.
 
Bajana16:4711 min.
 
Żwirki i Wigury16:4812 min.
 
Jana Pawła II16:4913 min.
 
Startowa16:5014 min.
 
Zaspa16:5115 min.
 
Kołobrzeska16:5216 min.
 
Bora Komorowskiego16:5418 min.
 
Czerwony Dwór16:5620 min.
 
Piastowska16:5721 min.
 
Pomorska16:5923 min.
 
Osiedle Wejhera17:0024 min.
 
Helska17:0125 min.
 
Jelitkowo17:0226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy