Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża11:29
Stogi Pasanil11:34
Zimna11:35
Lessowa11:36
Kaczeńce11:37
Sucharskiego11:39
Lenartowicza11:40
Przeróbka11:41
Głęboka11:44
Brama Żuławska11:46
Akademia Muzyczna11:47
Chmielna11:48
Żabi Kruk11:49
Okopowa11:51
Brama Wyżynna11:53
Dworzec Główny11:55
Plac Solidarności11:58
Stocznia SKM12:00
Stocznia Północna12:02
Twarda
 
12:03
0 min.
 
Kliniczna - Szpital12:041 min.
 
Wyspiańskiego12:063 min.
 
Reja12:074 min.
 
Mickiewicza12:096 min.
 
Plac Komorowskiego12:118 min.
 
Legionów12:1310 min.
 
Bajana12:1411 min.
 
Żwirki i Wigury12:1512 min.
 
Jana Pawła II12:1613 min.
 
Startowa12:1714 min.
 
Zaspa12:1815 min.
 
Kołobrzeska12:1916 min.
 
Bora Komorowskiego12:2118 min.
 
Czerwony Dwór12:2320 min.
 
Piastowska12:2421 min.
 
Pomorska12:2623 min.
 
Osiedle Wejhera12:2724 min.
 
Helska12:2825 min.
 
Jelitkowo12:2926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy