Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:40
Stogi Pasanil11:45
Zimna11:46
Lessowa11:47
Kaczeńce11:48
Sucharskiego11:50
Lenartowicza11:51
Przeróbka11:52
Głęboka11:55
Brama Żuławska11:57
Akademia Muzyczna11:58
Chmielna11:59
Żabi Kruk12:00
Okopowa12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Plac Solidarności12:09
Stocznia SKM12:11
Stocznia Północna12:13
Twarda
 
12:14
0 min.
 
Kliniczna - Szpital12:151 min.
 
Wyspiańskiego12:173 min.
 
Reja12:184 min.
 
Mickiewicza12:206 min.
 
Plac Komorowskiego12:228 min.
 
Legionów12:2410 min.
 
Bajana12:2511 min.
 
Żwirki i Wigury12:2612 min.
 
Jana Pawła II12:2713 min.
 
Startowa12:2814 min.
 
Zaspa12:2915 min.
 
Kołobrzeska12:3016 min.
 
Bora Komorowskiego12:3218 min.
 
Czerwony Dwór12:3420 min.
 
Piastowska12:3521 min.
 
Pomorska12:3723 min.
 
Osiedle Wejhera12:3824 min.
 
Helska12:3925 min.
 
Jelitkowo12:4026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy