Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża14:06
Stogi Pasanil14:11
Zimna14:12
Lessowa14:13
Kaczeńce14:14
Sucharskiego14:16
Lenartowicza14:17
Przeróbka14:18
Głęboka14:21
Brama Żuławska14:23
Akademia Muzyczna14:24
Chmielna14:25
Żabi Kruk14:26
Okopowa14:28
Brama Wyżynna14:30
Dworzec Główny14:32
Plac Solidarności14:35
Stocznia SKM14:37
Stocznia Północna14:39
Twarda
 
14:40
0 min.
 
Kliniczna - Szpital14:411 min.
 
Wyspiańskiego14:433 min.
 
Reja14:444 min.
 
Mickiewicza14:466 min.
 
Plac Komorowskiego14:488 min.
 
Legionów14:5010 min.
 
Bajana14:5111 min.
 
Żwirki i Wigury14:5212 min.
 
Jana Pawła II14:5313 min.
 
Startowa14:5414 min.
 
Zaspa14:5515 min.
 
Kołobrzeska14:5616 min.
 
Bora Komorowskiego14:5818 min.
 
Czerwony Dwór15:0020 min.
 
Piastowska15:0121 min.
 
Pomorska15:0323 min.
 
Osiedle Wejhera15:0424 min.
 
Helska15:0525 min.
 
Jelitkowo15:0626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy