Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża15:18
Stogi Pasanil15:23
Zimna15:24
Lessowa15:25
Kaczeńce15:26
Sucharskiego15:28
Lenartowicza15:29
Przeróbka15:30
Głęboka15:33
Brama Żuławska15:35
Akademia Muzyczna15:36
Chmielna15:37
Żabi Kruk15:38
Okopowa15:40
Brama Wyżynna15:42
Dworzec Główny15:44
Plac Solidarności15:47
Stocznia SKM15:49
Stocznia Północna15:51
Twarda
 
15:52
0 min.
 
Kliniczna - Szpital15:531 min.
 
Wyspiańskiego15:553 min.
 
Reja15:564 min.
 
Mickiewicza15:586 min.
 
Plac Komorowskiego16:008 min.
 
Legionów16:0210 min.
 
Bajana16:0311 min.
 
Żwirki i Wigury16:0412 min.
 
Jana Pawła II16:0513 min.
 
Startowa16:0614 min.
 
Zaspa16:0715 min.
 
Kołobrzeska16:0816 min.
 
Bora Komorowskiego16:1018 min.
 
Czerwony Dwór16:1220 min.
 
Piastowska16:1321 min.
 
Pomorska16:1523 min.
 
Osiedle Wejhera16:1624 min.
 
Helska16:1725 min.
 
Jelitkowo16:1826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy