Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża05:06
Stogi Pasanil05:11
Zimna05:12
Lessowa05:13
Kaczeńce05:14
Sucharskiego05:16
Lenartowicza05:17
Przeróbka05:18
Głęboka05:21
Brama Żuławska05:23
Akademia Muzyczna05:24
Chmielna05:25
Żabi Kruk05:26
Okopowa05:28
Brama Wyżynna05:30
Dworzec Główny05:32
Plac Solidarności05:34
Stocznia SKM05:36
Stocznia Północna05:38
Twarda
 
05:39
0 min.
 
Kliniczna - Szpital05:401 min.
 
Wyspiańskiego05:423 min.
 
Reja05:434 min.
 
Mickiewicza05:456 min.
 
Plac Komorowskiego05:478 min.
 
Legionów05:4910 min.
 
Bajana05:5011 min.
 
Żwirki i Wigury05:5112 min.
 
Jana Pawła II05:5213 min.
 
Startowa05:5314 min.
 
Zaspa05:5415 min.
 
Kołobrzeska05:5516 min.
 
Bora Komorowskiego05:5718 min.
 
Czerwony Dwór05:5920 min.
 
Piastowska06:0021 min.
 
Pomorska06:0223 min.
 
Osiedle Wejhera06:0324 min.
 
Helska06:0425 min.
 
Jelitkowo06:0526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy