Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża18:09
Stogi Pasanil18:14
Zimna18:15
Lessowa18:16
Kaczeńce18:17
Sucharskiego18:19
Lenartowicza18:20
Przeróbka18:21
Głęboka18:24
Brama Żuławska18:26
Akademia Muzyczna18:27
Chmielna18:28
Żabi Kruk18:29
Okopowa18:31
Brama Wyżynna18:33
Dworzec Główny18:35
Plac Solidarności18:38
Stocznia SKM18:40
Stocznia Północna18:42
Twarda
 
18:43
0 min.
 
Kliniczna - Szpital18:441 min.
 
Wyspiańskiego18:463 min.
 
Reja18:474 min.
 
Mickiewicza18:496 min.
 
Plac Komorowskiego18:518 min.
 
Legionów18:5310 min.
 
Bajana18:5411 min.
 
Żwirki i Wigury18:5512 min.
 
Jana Pawła II18:5613 min.
 
Startowa18:5714 min.
 
Zaspa18:5815 min.
 
Kołobrzeska18:5916 min.
 
Bora Komorowskiego19:0118 min.
 
Czerwony Dwór19:0320 min.
 
Piastowska19:0421 min.
 
Pomorska19:0623 min.
 
Osiedle Wejhera19:0724 min.
 
Helska19:0825 min.
 
Jelitkowo19:0926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy