Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża09:26
Stogi Pasanil09:31
Zimna09:32
Lessowa09:33
Kaczeńce09:34
Sucharskiego09:36
Lenartowicza09:37
Przeróbka09:38
Głęboka09:41
Brama Żuławska09:43
Akademia Muzyczna09:44
Chmielna09:45
Żabi Kruk09:46
Okopowa09:48
Brama Wyżynna09:50
Dworzec Główny09:52
Plac Solidarności09:54
Stocznia SKM09:56
Stocznia Północna09:58
Twarda09:59
Kliniczna - Szpital10:00
Wyspiańskiego10:02
Reja10:03
Mickiewicza
 
10:05
0 min.
 
Plac Komorowskiego10:072 min.
 
Legionów10:094 min.
 
Bajana10:105 min.
 
Żwirki i Wigury10:116 min.
 
Jana Pawła II10:127 min.
 
Startowa10:138 min.
 
Zaspa10:149 min.
 
Kołobrzeska10:1510 min.
 
Bora Komorowskiego10:1712 min.
 
Czerwony Dwór10:1914 min.
 
Piastowska10:2015 min.
 
Pomorska10:2217 min.
 
Osiedle Wejhera10:2318 min.
 
Helska10:2419 min.
 
Jelitkowo10:2520 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy