Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża15:03
Stogi Pasanil15:08
Zimna15:09
Lessowa15:10
Kaczeńce15:11
Sucharskiego15:13
Lenartowicza15:14
Przeróbka15:15
Głęboka15:18
Brama Żuławska15:20
Akademia Muzyczna15:21
Chmielna15:22
Żabi Kruk15:23
Okopowa15:25
Brama Wyżynna15:27
Dworzec Główny15:29
Plac Solidarności15:31
Stocznia SKM15:33
Stocznia Północna15:35
Twarda15:36
Kliniczna - Szpital15:37
Wyspiańskiego15:39
Reja15:40
Mickiewicza
 
15:42
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:442 min.
 
Legionów15:464 min.
 
Bajana15:475 min.
 
Żwirki i Wigury15:486 min.
 
Jana Pawła II15:497 min.
 
Startowa15:508 min.
 
Zaspa15:519 min.
 
Kołobrzeska15:5210 min.
 
Bora Komorowskiego15:5412 min.
 
Czerwony Dwór15:5614 min.
 
Piastowska15:5715 min.
 
Pomorska15:5917 min.
 
Osiedle Wejhera16:0018 min.
 
Helska16:0119 min.
 
Jelitkowo16:0220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy