Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża17:31
Stogi Pasanil17:36
Zimna17:37
Lessowa17:38
Kaczeńce17:39
Sucharskiego17:41
Lenartowicza17:42
Przeróbka17:43
Głęboka17:46
Brama Żuławska17:48
Akademia Muzyczna17:49
Chmielna17:50
Żabi Kruk17:51
Okopowa17:53
Brama Wyżynna17:55
Dworzec Główny17:57
Plac Solidarności17:59
Stocznia SKM18:01
Stocznia Północna18:03
Twarda18:04
Kliniczna - Szpital18:05
Wyspiańskiego18:07
Reja18:08
Mickiewicza
 
18:10
0 min.
 
Plac Komorowskiego18:122 min.
 
Legionów18:144 min.
 
Bajana18:155 min.
 
Żwirki i Wigury18:166 min.
 
Jana Pawła II18:177 min.
 
Startowa18:188 min.
 
Zaspa18:199 min.
 
Kołobrzeska18:2010 min.
 
Bora Komorowskiego18:2212 min.
 
Czerwony Dwór18:2414 min.
 
Piastowska18:2515 min.
 
Pomorska18:2717 min.
 
Osiedle Wejhera18:2818 min.
 
Helska18:2919 min.
 
Jelitkowo18:3020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy