Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża20:06
Stogi Pasanil20:11
Zimna20:12
Lessowa20:13
Kaczeńce20:14
Sucharskiego20:16
Lenartowicza20:17
Przeróbka20:18
Głęboka20:21
Brama Żuławska20:23
Akademia Muzyczna20:24
Chmielna20:25
Żabi Kruk20:26
Okopowa20:28
Brama Wyżynna20:30
Dworzec Główny20:32
Plac Solidarności20:34
Stocznia SKM20:36
Stocznia Północna20:38
Twarda20:39
Kliniczna - Szpital20:40
Wyspiańskiego20:42
Reja20:43
Mickiewicza
 
20:45
0 min.
 
Plac Komorowskiego20:472 min.
 
Legionów20:494 min.
 
Bajana20:505 min.
 
Żwirki i Wigury20:516 min.
 
Jana Pawła II20:527 min.
 
Startowa20:538 min.
 
Zaspa20:549 min.
 
Kołobrzeska20:5510 min.
 
Bora Komorowskiego20:5712 min.
 
Czerwony Dwór20:5914 min.
 
Piastowska21:0015 min.
 
Pomorska21:0217 min.
 
Osiedle Wejhera21:0318 min.
 
Helska21:0419 min.
 
Jelitkowo21:0520 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy