Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża10:26
Stogi Pasanil10:31
Zimna10:32
Lessowa10:33
Kaczeńce10:34
Sucharskiego10:36
Lenartowicza10:37
Przeróbka10:38
Głęboka10:41
Brama Żuławska10:43
Akademia Muzyczna10:44
Chmielna10:45
Żabi Kruk10:46
Okopowa10:48
Brama Wyżynna10:50
Dworzec Główny10:52
Plac Solidarności10:54
Stocznia SKM10:56
Stocznia Północna10:58
Twarda10:59
Kliniczna - Szpital11:00
Wyspiańskiego11:02
Reja11:03
Mickiewicza
 
11:05
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:072 min.
 
Legionów11:094 min.
 
Bajana11:105 min.
 
Żwirki i Wigury11:116 min.
 
Jana Pawła II11:127 min.
 
Startowa11:138 min.
 
Zaspa11:149 min.
 
Kołobrzeska11:1510 min.
 
Bora Komorowskiego11:1712 min.
 
Czerwony Dwór11:1914 min.
 
Piastowska11:2015 min.
 
Pomorska11:2217 min.
 
Osiedle Wejhera11:2318 min.
 
Helska11:2419 min.
 
Jelitkowo11:2520 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy