Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża11:03
Stogi Pasanil11:08
Zimna11:09
Lessowa11:10
Kaczeńce11:11
Sucharskiego11:13
Lenartowicza11:14
Przeróbka11:15
Głęboka11:18
Brama Żuławska11:20
Akademia Muzyczna11:21
Chmielna11:22
Żabi Kruk11:23
Okopowa11:25
Brama Wyżynna11:27
Dworzec Główny11:29
Plac Solidarności11:31
Stocznia SKM11:33
Stocznia Północna11:35
Twarda11:36
Kliniczna - Szpital11:37
Wyspiańskiego11:39
Reja11:40
Mickiewicza
 
11:42
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:442 min.
 
Legionów11:464 min.
 
Bajana11:475 min.
 
Żwirki i Wigury11:486 min.
 
Jana Pawła II11:497 min.
 
Startowa11:508 min.
 
Zaspa11:519 min.
 
Kołobrzeska11:5210 min.
 
Bora Komorowskiego11:5412 min.
 
Czerwony Dwór11:5614 min.
 
Piastowska11:5715 min.
 
Pomorska11:5917 min.
 
Osiedle Wejhera12:0018 min.
 
Helska12:0119 min.
 
Jelitkowo12:0220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy