Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża13:51
Stogi Pasanil13:56
Zimna13:57
Lessowa13:58
Kaczeńce13:59
Sucharskiego14:01
Lenartowicza14:02
Przeróbka14:03
Głęboka14:06
Brama Żuławska14:08
Akademia Muzyczna14:09
Chmielna14:10
Żabi Kruk14:11
Okopowa14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny14:17
Plac Solidarności14:19
Stocznia SKM14:21
Stocznia Północna14:23
Twarda14:24
Kliniczna - Szpital14:25
Wyspiańskiego14:27
Reja14:28
Mickiewicza
 
14:30
0 min.
 
Plac Komorowskiego14:322 min.
 
Legionów14:344 min.
 
Bajana14:355 min.
 
Żwirki i Wigury14:366 min.
 
Jana Pawła II14:377 min.
 
Startowa14:388 min.
 
Zaspa14:399 min.
 
Kołobrzeska14:4010 min.
 
Bora Komorowskiego14:4212 min.
 
Czerwony Dwór14:4414 min.
 
Piastowska14:4515 min.
 
Pomorska14:4717 min.
 
Osiedle Wejhera14:4818 min.
 
Helska14:4919 min.
 
Jelitkowo14:5020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy