Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża15:51
Stogi Pasanil15:56
Zimna15:57
Lessowa15:58
Kaczeńce15:59
Sucharskiego16:01
Lenartowicza16:02
Przeróbka16:03
Głęboka16:06
Brama Żuławska16:08
Akademia Muzyczna16:09
Chmielna16:10
Żabi Kruk16:11
Okopowa16:13
Brama Wyżynna16:15
Dworzec Główny16:17
Plac Solidarności16:19
Stocznia SKM16:21
Stocznia Północna16:23
Twarda16:24
Kliniczna - Szpital16:25
Wyspiańskiego16:27
Reja16:28
Mickiewicza
 
16:30
0 min.
 
Plac Komorowskiego16:322 min.
 
Legionów16:344 min.
 
Bajana16:355 min.
 
Żwirki i Wigury16:366 min.
 
Jana Pawła II16:377 min.
 
Startowa16:388 min.
 
Zaspa16:399 min.
 
Kołobrzeska16:4010 min.
 
Bora Komorowskiego16:4212 min.
 
Czerwony Dwór16:4414 min.
 
Piastowska16:4515 min.
 
Pomorska16:4717 min.
 
Osiedle Wejhera16:4818 min.
 
Helska16:4919 min.
 
Jelitkowo16:5020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy