Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża17:03
Stogi Pasanil17:08
Zimna17:09
Lessowa17:10
Kaczeńce17:11
Sucharskiego17:13
Lenartowicza17:14
Przeróbka17:15
Głęboka17:18
Brama Żuławska17:20
Akademia Muzyczna17:21
Chmielna17:22
Żabi Kruk17:23
Okopowa17:25
Brama Wyżynna17:27
Dworzec Główny17:29
Plac Solidarności17:31
Stocznia SKM17:33
Stocznia Północna17:35
Twarda17:36
Kliniczna - Szpital17:37
Wyspiańskiego17:39
Reja17:40
Mickiewicza
 
17:42
0 min.
 
Plac Komorowskiego17:442 min.
 
Legionów17:464 min.
 
Bajana17:475 min.
 
Żwirki i Wigury17:486 min.
 
Jana Pawła II17:497 min.
 
Startowa17:508 min.
 
Zaspa17:519 min.
 
Kołobrzeska17:5210 min.
 
Bora Komorowskiego17:5412 min.
 
Czerwony Dwór17:5614 min.
 
Piastowska17:5715 min.
 
Pomorska17:5917 min.
 
Osiedle Wejhera18:0018 min.
 
Helska18:0119 min.
 
Jelitkowo18:0220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy