Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża19:46
Stogi Pasanil19:51
Zimna19:52
Lessowa19:53
Kaczeńce19:54
Sucharskiego19:56
Lenartowicza19:57
Przeróbka19:58
Głęboka20:01
Brama Żuławska20:03
Akademia Muzyczna20:04
Chmielna20:05
Żabi Kruk20:06
Okopowa20:08
Brama Wyżynna20:10
Dworzec Główny20:12
Plac Solidarności20:14
Stocznia SKM20:16
Stocznia Północna20:18
Twarda20:19
Kliniczna - Szpital20:20
Wyspiańskiego20:22
Reja20:23
Mickiewicza
 
20:25
0 min.
 
Plac Komorowskiego20:272 min.
 
Legionów20:294 min.
 
Bajana20:305 min.
 
Żwirki i Wigury20:316 min.
 
Jana Pawła II20:327 min.
 
Startowa20:338 min.
 
Zaspa20:349 min.
 
Kołobrzeska20:3510 min.
 
Bora Komorowskiego20:3712 min.
 
Czerwony Dwór20:3914 min.
 
Piastowska20:4015 min.
 
Pomorska20:4217 min.
 
Osiedle Wejhera20:4318 min.
 
Helska20:4419 min.
 
Jelitkowo20:4520 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy