Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża22:24
Stogi Pasanil22:29
Zimna22:30
Lessowa22:31
Kaczeńce22:32
Sucharskiego22:34
Lenartowicza22:35
Przeróbka22:36
Głęboka22:39
Brama Żuławska22:41
Akademia Muzyczna22:42
Chmielna22:43
Żabi Kruk22:44
Okopowa22:46
Brama Wyżynna22:48
Dworzec Główny22:50
Plac Solidarności22:52
Stocznia SKM22:53
Stocznia Północna22:55
Twarda22:56
Kliniczna - Szpital22:57
Wyspiańskiego22:59
Reja23:00
Mickiewicza
 
23:02
0 min.
 
Plac Komorowskiego23:042 min.
 
Legionów23:053 min.
 
Bajana23:064 min.
 
Żwirki i Wigury23:075 min.
 
Jana Pawła II23:086 min.
 
Startowa23:097 min.
 
Zaspa23:108 min.
 
Kołobrzeska23:119 min.
 
Bora Komorowskiego23:1311 min.
 
Czerwony Dwór23:1513 min.
 
Piastowska23:1614 min.
 
Pomorska23:1816 min.
 
Osiedle Wejhera23:1917 min.
 
Helska23:2018 min.
 
Jelitkowo23:2119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy