Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża08:40
Stogi Pasanil08:45
Zimna08:46
Lessowa08:47
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:55
Brama Żuławska08:57
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Plac Solidarności09:09
Stocznia SKM09:11
Stocznia Północna09:13
Twarda09:14
Kliniczna - Szpital09:15
Wyspiańskiego09:17
Reja09:18
Mickiewicza
 
09:20
0 min.
 
Plac Komorowskiego09:222 min.
 
Legionów09:244 min.
 
Bajana09:255 min.
 
Żwirki i Wigury09:266 min.
 
Jana Pawła II09:277 min.
 
Startowa09:288 min.
 
Zaspa09:299 min.
 
Kołobrzeska09:3010 min.
 
Bora Komorowskiego09:3212 min.
 
Czerwony Dwór09:3414 min.
 
Piastowska09:3515 min.
 
Pomorska09:3717 min.
 
Osiedle Wejhera09:3818 min.
 
Helska09:3919 min.
 
Jelitkowo09:4020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy