Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża09:09
Stogi Pasanil09:14
Zimna09:15
Lessowa09:16
Kaczeńce09:17
Sucharskiego09:19
Lenartowicza09:20
Przeróbka09:21
Głęboka09:24
Brama Żuławska09:26
Akademia Muzyczna09:27
Chmielna09:28
Żabi Kruk09:29
Okopowa09:31
Brama Wyżynna09:33
Dworzec Główny09:35
Plac Solidarności09:38
Stocznia SKM09:40
Stocznia Północna09:42
Twarda09:43
Kliniczna - Szpital09:44
Wyspiańskiego09:46
Reja09:47
Mickiewicza
 
09:49
0 min.
 
Plac Komorowskiego09:512 min.
 
Legionów09:534 min.
 
Bajana09:545 min.
 
Żwirki i Wigury09:556 min.
 
Jana Pawła II09:567 min.
 
Startowa09:578 min.
 
Zaspa09:589 min.
 
Kołobrzeska09:5910 min.
 
Bora Komorowskiego10:0112 min.
 
Czerwony Dwór10:0314 min.
 
Piastowska10:0415 min.
 
Pomorska10:0617 min.
 
Osiedle Wejhera10:0718 min.
 
Helska10:0819 min.
 
Jelitkowo10:0920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy