Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża09:20
Stogi Pasanil09:25
Zimna09:26
Lessowa09:27
Kaczeńce09:28
Sucharskiego09:30
Lenartowicza09:31
Przeróbka09:32
Głęboka09:35
Brama Żuławska09:37
Akademia Muzyczna09:38
Chmielna09:39
Żabi Kruk09:40
Okopowa09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Plac Solidarności09:49
Stocznia SKM09:51
Stocznia Północna09:53
Twarda09:54
Kliniczna - Szpital09:55
Wyspiańskiego09:57
Reja09:58
Mickiewicza
 
10:00
0 min.
 
Plac Komorowskiego10:022 min.
 
Legionów10:044 min.
 
Bajana10:055 min.
 
Żwirki i Wigury10:066 min.
 
Jana Pawła II10:077 min.
 
Startowa10:088 min.
 
Zaspa10:099 min.
 
Kołobrzeska10:1010 min.
 
Bora Komorowskiego10:1212 min.
 
Czerwony Dwór10:1414 min.
 
Piastowska10:1515 min.
 
Pomorska10:1717 min.
 
Osiedle Wejhera10:1818 min.
 
Helska10:1919 min.
 
Jelitkowo10:2020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy